Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülök mostanság...

Miért szédülök mostanság felkevéskor?

Figyelt kérdés

A hetekben észleltem, hogy néha ha felkelek szédülve kelek, de még ki se szállok az ágyból, csak fel ülök.

A következők lehetnek az okai?

-Dehidratáltság, ma pl. Kevesebb folyadékot fogyasztottam

-Fogproblémák

-Arcüregyulladás

Vagy esetleg mi állhat ennek hátterében?



2021. jan. 25. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fulgyulladasom volt, amikor fekve is szédültem. De Szerintem menj orvoshoz, az sem mindegy hogy milyen jellegű a szédülés.
2021. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is most van egy kezeletlen fogam, lehet az váltja a ki a probélmát
2021. jan. 25. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem néha szokott ilyen lenni. Általában fél napig el is tart. Nekem kimerültségtől, idegileg is, így bekapok egy enyhe nyugtatót ha a vízivás nem segít, és rendeződni szokott. De tényleg csak évente max 2 szer van ilyen.
2021. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Végülis a stressz sok rosszat kitud váltani az emberből.

Csak sajnos nekem, most az elmúl 1-1,5 hónapban 10x már biztos volt, de nekem csak pár percig tart. Max. 10 percig.

Úgyhogy nem ugyan az a helyzet.

2021. jan. 25. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy csak vérnyomásprobléma okozza. Igyál ébredéskor egy nagy pohár vizet, és lassan kelj fel.

Ha ez nem segít, menj el háziorvoshoz, a szédülés is ezerféle lehet, szakember rögtön tudja hogy mi okozhatja. Nem lehet súlyos ha csak pár percig tart, de ha közben nagyon erős a szédülés, kontrollvesztéssel is jár, bezavar az életedbe, hátráltatja a felkelést, indulást, akkor mindenképpen indokolt orvoshoz menni. Esetleg fogamzásgátló vagy valami amit ezóta szedsz, eszel, azokat is gondold végig, hátha valami okozza. Vércukorszint ingadozás stb.

2021. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!