Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy rákos embernek tényleg...

Egy rákos embernek tényleg segítenek ezek a táplálékkiegészítők?

Figyelt kérdés

Culavit, avermar, cbd olaj. Egyik ismerősöm rákos, és egy rokona ezket ajánlotta neki, havi szinten hatalmas pénz, 60-70ezer forint. Kapott sugárzást, és gyógyszeres terápiát, jó állapotban van viszonylag. Meggyőződése, hogy ezek a tápkiegek gyógyították őt meg, nem az orvosok meg a gyógyszeres kezelések..


Akinek van itt tapasztalata e téren, megoszthatná!



#culavit #avenmar
2021. jan. 29. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs tapasztalatom, de én ilyen "csodaszerekben" sosem hittem. Pénzkidobás, ráadásul egy beteg embert lehúzz vele,hitegeti. Rohadt féreg!
2021. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A táplálékkiegészítők nem gyógyszerek. Lehetetlen hogy meggyógyítsák őt
2021. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Milyen rákról és milyen stádiumról beszélünk? Ezek nem gyógyítanak, csak elviselhetőbbé teszik a terápiák negatív hatásait.
2021. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A CBD-nek nincsenek rákellenes hatásai egyébként, az a THC-nak van, ami illegális.
2021. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezektől van jobban, csak attól, hogy hisz bennük. Egy közeli ismerősöm "kezelte" ilyenekkel egy természetgyógyász nagy összegekért. Jobban érezte magát, és felháborodott, amikor az orvos nem látott javulást a röntgenen.Tüdőrákos volt. Két héttel a halála előtt még beszéltem vele telefonon. Fulladásra panaszkodott és azt mondta, hogy valami slájmot köhög fel.-Hirtelen lett rosszul, bevitték a kórházba. Reggel 9-kor még beszélt vele a férje. Elmondta neki, hogy most jött a vizsgálatról és várja az eredményt. Bement a szobájába, lefeküdt, sóhajtott egyet és már halott is volt.
2021. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom letörni, az a baj, hogy nagyon megvezethető ilyen mindenféle hülyeségekkel. Főleg amiket olvas reklámokat az interneten... És elhiszi, amiket írnak oda. Egyszer bebizonyítottam neki, és megkerestem az orvos képét egy bizonyos "csodaszernél", kb 8 különböző országra kihozta ugyan azét az emberét, mind más névvel :D
2021. jan. 29. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Avemar lehet, hogy azért nem segített, mert azt hűtve kell szállítani, és amikor már a jégzacskók felolvadtak a dobozban, mire megkapja valaki, addigra már nem jó. Reklamálásra küldtek újat, és hűtőben tartva jó.

Igaz, hogy mi az öreg cicusnak használtuk, úgy nem volt túl drága. Rendbejöttek a veseleletei, talán 2 évvel élt tovább, mint az orvos gondolta.

2021. febr. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A táplálékkiegészítők nem gyógyszerek, hanem olyan tápanyagokat tartalmazó készítmények, amik erősítik a szervezetet és az immunrendszert. A rákosoknál gyakori az, hogy nem maga a rák viszi el őket, hanem az extrém erős kezelésektől (sugár, kemó stb.) legyengült immunrendszerük miatt összeszednek valami fertőzést, és azzal nem tud elbánni a szervezetük. Ha valamilyen készítménnyel erősítik az immunrendszerüket, akkor ez értelemszerűen kisebb eséllyel fog megtörténni. Nyilván nem arról van szó, hogy ha valaki ilyet szed, az tuti nem fog tüdőgyulladást kapni kemó alatt, de ha csak az esélyét csökkentjük, már az is jó valamire. Másodsorban pedig ha táplálékkiegészítőket szed az ember, akkor a hangulata és a közérzete is valamivel jobb, ami szintén nem elhanyagolható dolog egy olyan beteg esetében, aki nagyon erős és kellemetlen mellékhatásokkal járó gyógyszereket kap.
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!