Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus lehetne?

Koronavírus lehetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok, 4. napja hőemelkedésem van, 36.9-73.3-ig. (egyszer volt 37.5, de főként 37.0-37.1).

Az első két nap nagyon fájt a fejem, de csak bal oldalt, és mozgásra késszúrás szerűen erősödött. Ez 2 napja elmúlt, nem fáj a fejem kicsit sem, de a hőm maradt.

Emellett semmi más tünetem nincs, nem köhögök, nem nehéz a légzésem.

Illetve a szemem piros eres. Mármint pirosak az erek a fehér részen, mintha be lenne vérezve. (Sokat néztem monitort az elmúlt 2 hétben, ez is lehet akár, nem fáj, nem viszket, nem érzékeny, csak piros eres)


Most 4 napja szobakaranténban vagyok a családom miatt, maszkban megyek a wcig, de szeretném tudni, lehet-e korona, volt-e valaki hasonló tünetekkel.


(Leukémiara is gondoltam már, mert nyár óta vannak hullámok, hogy hőemelkedésem van ok nélkül)


2021. jan. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Koronavírus oké, de leukémia? Ki az, aki hőhullámok miatt leukémiára gondol? Egyáltalán orvos miért nem látott még?
2021. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A vírus miatt nem szívesen megyek sehova.

Hőhullám? Tartós hőemelkedés.


Kell félnem a koronavírustól? Lehet ez az?

2021. jan. 30. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Én inkább hipochondriára tippelnék. 36,9 meg 37,3 az nem betegség. 2 napig tartó fejfájás sem, ha aztán csak úgy elmúlt. Bár nem jársz sehova, de talán kinéztél az ablakon és látod, hogy egyik nap 0 fok van, másnap +10, de nemrég volt -10 is. Nagyjából minden ismerősömnek fájt mostanában a feje, ilyen időjárásnál ez teljesen "normális". A szemedre pedig te magad írtad le a választ.

37 fokos testhő minden egyéb tünet nélkül nem korona. A leukémiát meg végképp nem értem. Bár belegondolva, minden nap van itt valaki, aki rákot diagnosztizál nulla tünettel.

2021. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
torkos, azaz barátod nem fàj? Làzas? Hasmenés? Kapsz levegőt rendesen?
2021. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Torkom nem fáj, étvágyam van, íz, illat van minden, hasmenésem sincs, hányingerem se, reggelre picit dugult az orrom, 1x kifujom és kész (mint minden nap télen), kapok levegőt rendesen.

Csak ez a nagyon fura fejfájás volt, a piros (nem fájó, nem viszkető) szemem és az el nem múló hőemelkedésem van.

2021. jan. 30. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra bajod szerintem! Ha abbahagyod a számítógép, okostelefonozast 2 hétre meggyógyulsz
2021. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!