Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már lassan egy hónapja ég a...

Már lassan egy hónapja ég a gyomrom, hányingerem van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mindig is hasfájós voltam, de nem ennyire. Egy hónapja hol hányingerem van,(de sosem hányok), hol ég a gyomrom. Általában gyomorégésre Rennie-t veszek be. Vasárnap elájultam. Nem tudom mitől lehet, nem vagyok kövér, normálisan eszek, nem is egészségtelenül. Kértem orvoshoz időpontot de annyit mondott hogy a vírus idején ilyenekkel nem ér rá foglalkozni. Mitől lehet ez?

2021. jan. 30. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne pihentetned kicsit a hasad?

Én tavaly ősszel jártam így. Felkelni és féltem, mert úgyérzetem, hogy összehányom magam. Már azt hittem, hogy terhes vagyok, vagy refluxom van stb. Aztán 1 hétig pihentettem a hasam, csak kímélő kajákat ettem, abból is keveset és normaflore-t szedtem. Rendben jöttem, igaz nem azonnal.

Amúgy helicobacter is lehet, arra van teszt! Azt hiszem netről is rendelhetsz.

2021. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet reflux, illetve a sok gyomorégésből lehet nagyon rossz esetben fekély is. Amúgy mi az, hogy nem ér rá foglalkozni vírus idején más betegséggel? Na, itt a baj ma Magyarországon. Hogy csak a korona létezik, holott egy csomó ember már meghalt azért, mert szimplán nem mehet el teljesen más betegséggel orvoshoz. Ha nem hajlandó a háziorvosod beutalót adni neked gasztroenterológiára, akkor ha megteheted, menj el magánúton oda. És tegyél bejelentést a háziorvosod ellen! Mert ilyen nincs, hogy nem ér rá foglalkozni a betegeivel...
2021. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben szenvedtem 14 éve, rég volt, igaz. Nos, nem reklàmozok, egy patikàban kapható gyógyteàt alkalmaztak. Évente tavasszal iszom, meg ősszel. Rendben van a gyomrom azóta.
2021. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ❤️
2021. jan. 30. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!