Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki az aki szedett már migrénme...

Ki az aki szedett már migrénmegelőző gyógyszert, és milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy bizonyos antidepresszánsok, epilepszia elleni szerek, vagy vérnyomás csökkentők használhatók migrénes rohamok számának és intenzitásának csökkentésére. Rengeteg mellékhatás van felsorolva a gyógyszerekhez és az érdekel, hogy ezek mennyire valósak? Csak mert egy csomó gyengébb gyógyszerre is írnak olyanokat, ami félelmetes. Az lenne tulajdonképpen kérdésem, hogy ki milyen gyógyszert szed és mit tapasztalt?

2021. febr. 1. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Divascant szedtem, nekem bevált. A frontok és a menstruáció előtti időszak garantáltan migrénes volt, ezeket szépen eltüntette. A stressz miatt jelentkezőt nem.
2021. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja: mellékhatást egyáltalán nem tapasztaltam.
2021. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
A migrént nem, állandó fejfájást megszüntette az Anafranil.Nem tapasztaltam mellékhatást. Anno nekem a migrén megelőzésére nem volt jó a Divascan. Szerintem nem érdemes olvasgatni a felsorolt mellékhatásokat, ha magadon tapasztalsz valamit azzal kell foglalkozni.
2021. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem régen a neurológus TeperonEP-t írt fel.Igaz nekem keverttípusú fejfajasom van.

1hónapig szedtem,aztmondta ha szükséges, kombózzak cataflammal.

Igazából abbahagytam,mert nem nagyon tetszett hogy reggelente úgy nézek ki mint akit kétszer kihánytak.😀

Azóta aztpróbálom csinálni hogy bekenem a nyakamat voltarennel,teszek rá hideg vizesruhát és beveszek egy erős fájdalomcsillapítót, aztán lefekszek aludni.(általában bejön)

2021. febr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!