Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szerintetek lehet rákos...

Ez szerintetek lehet rákos anyajegy?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 8. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ijesztgetni, és nem is vagyok bőrgyógyász, de ezt jobb lenne megnézetni. Ha több színű az anyajegy az nem túl jó jel, viszont szerintem még így is nagyobb az esélye, hogy nem rákos. Nekem is volt egy nagyon gyanús, ami több színű volt, de aztán kiderült eltávolításnál, hogy szerencsére semmi baja nem volt.
2021. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a tipikus rákos anyajegy, de mindenképp menj el és mutasd meg bőrgyógyásznak.
2021. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Február végére kaptam időpontot a bőrgyógyászatra. Mindenképp megnézetem. Viszont az eltávolítás hogy működik?
2021. febr. 8. 13:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy működik, hogy ha most elmész február végén, és úgy gondolja, hogy jobb lenne levetetni, akkor ad egy következő időpontot a műtétre. Szurival érzéstelenítik a területet, körbevágja az anyajegyet és összevarrja a bőrödet. Következő nap bemész hozzá kötéscserére és megbeszéltek egy időpontot varratszedésre. Közben az anyajegyet elküldik szövettanra.
2021. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy leírtad. Ezt a bőrgyógyászasz végzi vagy sebész?
2021. febr. 8. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a bőrgyógyászom csinálta, attól függ, hogy ő vállal-e ilyesmit.
2021. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak sebesz csinalhatja.

Ha borgyogyaszod tavolitotta el, akkor neki sebesz szakvizsgaja is van.

2021. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Írsz ha voltál dokinál?
2021. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyászaton. Annyit mondott az orvos, hogy félévente menjek vissza kontrollra. Ennyi a teendő vele.
2021. febr. 28. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor no para.


En levetnem. Fenenek van kedve menni vele allandoan.

2021. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!