Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegség diagnosztizálása...

Cukorbetegség diagnosztizálása után mindig bent kell maradni a kórházba néhány napot/hetet?

Figyelt kérdés

-Hány évesen diagnosztizálták nálad a cukorbetegséget?

-Hogy vetted észre hogy baj van?

-Az orvos milyen vizsgálatokat csinált?

- Elküldött máshova is? (Pl. Dietetikus?)

-Mennyire sikerül együtt élned a diabétesszel?



2021. febr. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típusú a cukorbetegség, illetve a vizsgálat. Ha OGTT-ről van szó, akkor valószínűleg ambulánsan végzik, ha komolyabb belgyógyászati kivizsgálásról, akkor lehet, hogy bent kell tölteni pár napot. Bár jelen helyzetben erre kisebb az esély.
2021. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

19 éves voltam amikor kiderült hogy 1-es tipus vagyok. Észleltem magamon a tüneteket, mértünk otthon egy reggeli vércukrot, 15 volt. Másnap bementünk reggel a sürgősségire, elmondtam hogy mi a helyzet. Ott kellett egyből maradnom, 5 napot voltam benn. Hétfő reggel mentem, péntek reggel jöttem.

Nem küldtek dietetikushoz. Apám is 1-es tipus, szóval tudtam/tudom milyen ez.

Hát szar ezzel együtt élni, de ez van. Még mindig jobb mintha pl rákos lennék.

2021. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megértelek.

Miben változott az étrended?

2021. febr. 10. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!