Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy szabaduljak meg a gombàtól?

Hogy szabaduljak meg a gombàtól?

Figyelt kérdés
Segítsen valaki nagyon el vagyok keseredve! 20 èves lány vagyok. PCOS +Inzulinrezisztenciám van. Fèl éve hüvelygombám van a nőgyógyász állapította meg. Kaptam rá sok mindent minden hatástalan. Azt mondta a rezisztencia miatt nem múlik. Nem eszem már fehèr lisztet,sem cukrot,mozgok rendszeresen,eszem kefírt is. Ami most nagyon zavar hogy alakuloban van egy kapcsolat. Ha véletlen össze jövünk mit mondjak neki? Bocsi nem tudjuk csinálni mert elkapod.? Megkeseríti az egész életem. Oke hogy megérti 1-2 hètig de honapokig,vagy kitudja meddig nem. És teljesen érthető! Valaki volt màr hasonló helyzetben? Már azon is elgondolkodtam hogy elengedem őt mert így nem lehet együtt lenni egy nővel. :(

2021. febr. 9. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A gombaellenes kezelés után kell helyreállító is(pl gynophilus vagy lactinelle kapszula). Illetve ezt minden hónapban ismételni, de főleg a menstruáció után.

Ezen kívül a lelkeddel is kéne foglalkozni. Az irasodbol az jön le, hogy krvara nem érzed magad nőnek.

2021. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Candida, amiről szó van, a vastagbelünkben mindenkinek van. Akkor van baj, ha túlságosan elszaporodik. A diéta ez az első lépés, és jó. Nem napok, hetek alatt àlló helyre.
2021. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-es válaszolóval. Nekem többszöri antibiotikum kúra után a Bonolact pro femina kúra szerű szedése segített helyrejönni a doki által javasolt gyógyszerek mellett. Azóta szoktam szedni évente 2*3 hónapig menstruáció után a doki javaslatára.
2021. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg dietetikus segítségét kérni? Sajnos elképzelhető, hogy hiba van a diétádban, lehet kevés ez a liszt és cukor elhagyása. Tejjel hogy állsz?
2021. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miket használtál,hogy elmúljon de régebben volt nekem is ilyen betegségem és nekem a betadin kúp használt.Persze fontos,hogy utána használj hüvelyflóra visszaállítót is mert felborul ott lent minden.
2021. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő! Használok mensi után 3 napig minden este 1. De azt tapasztalom rosszabb olyankor :/

Köszönöm a többieknek is a segítséget.

Szerintetek igy hogy jöjjek össze a pasival? Arra kerülne a sor és nem tudjuk csinálni,èn nem akarom hogy îgy legyen velem es miattam szenvedjen. :/

2021. febr. 9. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most az a fontos,hogy meggyógyúlj,nem a pasi.Keress másik orvost,hogy kitudj gyógyulni belőle,a pasi meg ha komolyan veled szeretne lenni kivárja amit ki kell!
2021. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!