Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet korona?

Ez lehet korona?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom a hivatalos tuneteket, de mindenkinek mas ugyhogy azert teszem fel a kerdesem


Penteken elkezdett menni a hasam. 1x. Aztan szombat semmi. Vasarnap 2x, ma mar 5-6 alkalommal.

Amit tapasztaltam hetvegen, hogy extrem faradt lettem, alig birtam fent maradni, dehat van 3 kisbabam szoval nem pihentem.

Ma mar 37,2-38 kozott ingadozott a hom, a szemem, fulem eg. A borom faj. Szedulok, tegnap este magas volt a pulzusom( mondjuk ez lehet a 2 kv plusz kóla kombó) a hasam fáj. Nem kohogok, nem folyik az orrom, viszont 1 eve tuszos mandula gyulladasom van, amit meg a virus miatt nem vettek ki. Mi a franc ez? 1 evbe 1x vagyok beteg.

A gyerekek itthon vannak most orrfolyas miatt, de semmi mas tunet nincs nekik. Megijjedtem, h a gyerekeket megfertozhetem, ferjemet, anyumat.



2021. febr. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen nem kizárt
2021. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Calicivírust mondanék.
2021. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de jó, mi a francot szedhettem össze... koszi a valaszokat
2021. febr. 10. 10:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma beszeltem haziorvossal, ha holnapig nem javulok tesztel koronara
2021. febr. 11. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!