Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez nyirokcsomó lehet a combomban?

Ez nyirokcsomó lehet a combomban?

Figyelt kérdés
A bal combomon belül, a szeméremhajlattól picit lejjebb van egy kb 1-1,5 centis, lapos kemény valami, nem fáj meg semmi, nem is dudorodik ki, de azért érezhetően ott van. Ez lehet nyirokcsomó, vagy valami más?

2021. febr. 10. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem merek írni nagyon ilyen dolgokkal kapcsolatban, mert leszavaznak és átkot szórnak rám, de még egyszer megteszem:

Lehet nyirokcsomó és lehet más, mit tegyél? Nézesd meg, kérd meg a haziorvosodat H tekintse meg, esetleg (ajánlom nagyon nagyon) lágyresz UH keretében pillantson rá a dokit.

Nagyon alattomos korkep kiderülhet, jobb félni, mint megijedni. Inkább nézesd meg és legyél erőszakos. Kérlek.

És ezt most nem azért írom, mert ijesztgetni akarlak, de túl sok későn diagnosztizalt rosszindulatú elváltozást láttam már. És tényleg: nem ijesztgetlek! Inkább nézesd meg.

Az én családomban, 3 év kuzdelem után egy elbagatelizalt semmiből lett most tragédia. Ne akard tudni, hogy milyen érzés...

2021. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki átkoz meg emiatt és miért, szerintem teljesen igazad van, köszönöm. Holnapra kaptam is időpontot ultrahangra. Persze magán, de ennyit megér.
2021. febr. 10. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mit mondtak az ultrahangon es melyik varosban voltal?
2021. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapesten élek. Azt mondták hogy "reaktív" nyirokcsomó, tehát valami fertőzés vagy gyulladás hatására jött ki, ami akár egy szőrtüsző is lehet, normál szerkezetű, szóval nem kell aggódni miatta. El is kezdett visszamenni azóta, már alig érzem.
2021. febr. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!