Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor mi a tehendő?

Ilyenkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sikerült munkát találnom, és szeretem is a munkát. 1 hete dolgozom, így még próbaidős vagyok. Most viszont be lázasodtam, és szaggokat sem érzek, elég rosszul vagyok.

Utána néztem, ez akár lehet covid is. Orrom nincs bedugulva, egyszer csak azt vettem észre, hogy semminek nem érzem a szaggát.


Nem akarom, hogy emiatt kirúgjanak de megfertőzni se szeretnék senkit. Mit tehetek ebben a helyzetben?



2021. febr. 10. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólnod kell, és orvosnak telefonálni tesztet kérni minél előbb! Ez most egy ilyen helyzet, sajnos járvány van, nem tehetsz róla.
2021. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tesztet kell csináltatnod.
2021. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez a köcsög vírus nem válogat az egy hete dolgozó próbaidős, és a húsz éve ott dolgozó szaki között.

Mindenképpen beszélj a háziorvosoddal, és teszteltesd magad. A jelenlegi helyzet miatt valószínűleg a munkahelyeden is megértik ezt.

Viszont, ha senkinek nem szólsz, és sunyiba körbe fertőzöl mindenkit, akkor tuti lőttek a melódnak.

2021. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hirtelen szaglasvesztes 100 % covid, mig a covid nem feltetlenul jar ezzel.

Tehat 100%, hogy covid. Eszerint jarj el.

2021. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ma hívom is az orvost és a meló helyet. Senkit nem akarok megfertőzni. Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 11. 06:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyenesen kötelező szólnod, mert a kollégáidat is veszélyeztetnéd, ha nem. A főnököd eldönti, hogy otthon maradnak-e karanténban. Vélhetően igen.

Ráadásul, lehet, hogy fertőtleníteni kell az irodátokat is. Az is lehet,

hogy valamelyik kollégádtól kaptad el. Nekik is teszteltetniük kell.

2021. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan bejárnak betegen is sajnos, be veszik az algopirint aztán össze fertőznek mindenkit. Megint mások azt sem tudjak, hogy fertőzöttek,mert nincs erős tünet. Valószínű a munkahelyen kaptad el te is.
2021. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!