Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van ingyenes proktológia...

Micuka97 kérdése:

Van ingyenes proktológia vizsgálat budapesten?

Figyelt kérdés
Aranyérrel küzdöttem nagyon sokáig, használtam rá krémet és kúpot is, a gyulladás lement róla, viszont ott maradt kettő kis púp... panaszom különösebben nincs rá, de zavar, hogy ott vannak. Utánanéztem az interneten és sajnos csak magánrendelőket találtam, ahol több százezer forintba kerül, hogy eltávolítsák, vagy hogy egyáltalán megvizsgálják. Van tb-m, esetleg tudna valaki segíteni? Sajnos nem tudom kifizetni ezt az összeget, de szeretnék végleg megszabadulni az aranyértől. Van olyan proktológia Budapesten, ahol tb-vel ingyen kezelik?

2021. febr. 12. 03:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, minden kerületben a Szakorvosi rendelőben van proktológus is, nálunk pl sebészetre kell menni ilyen gondokkal és ha úgy látja az orvos ő ad beutalót proktológiára.
2021. febr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!