Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek a porcpuhulásnak?

Figyelt kérdés

Járok vele ortopédushoz (azért nem őt kérdezem, mert még fél év mire megint mennem kell, engem meg most érdekel.)

Szedem a porcerősítőt, nem sportolok (csak biciklizek, és jógázok), javulni nem javul, 4 éve szedem a gyógyszert. Mi történik, ha így marad, esetleg majd romlik? A fájdalmon kívűl van valami veszélyes következménye? (Leginkább a térdemet érinti, de a könyököm is szokott fájni.)



2021. febr. 16. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott ahol felpuhult eltünhet a porc. Nekem 1,5X1,5 centis hiányom lett. Ha 50 év alatti vagy és nem túlsúlyos adott esetben pótolhatják, később protézis lehet belőle. Porcerősítő? Tonna számra ettem, de minek.
2021. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
50 év alatt vagyok, túlsúly az viszont van. Kérdeztem az ortopédust, azt mondta, hogy nem probléma. Akkor nekem protézis kell majd?
2021. febr. 16. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Idővel szinte biztos. Ne haragudj meg ezért, de megnézném magamnak azt az orvost, aki a túlsúlyra mozgásszervi baj esetén azt mondja, hogy nem probléma.
2021. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk fogyni nem nagyon van kedvem... És a protézis az mennyiben lesz más, mint most? Korlátoz valamiben?
2021. febr. 16. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!