Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki megkapta már valamelyik...

Aki megkapta már valamelyik Covid-19 elleni oltást, annak volt valamilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
Egészségügyben dolgozok, tehát előbb kaptam meg. Egyedüli tünet az volt, hogy két napig fáradt és álmos voltam. De utána minden már nem éreztem semmit.

2021. febr. 16. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Még csak az elsőt kaptam, nagyon fájt másnap a karom, de valószínűleg a beadáskor ért valami eret, mert vérzett is, mikor kaptam és utána 2 napra véraláfutásos lett. De egyéb tünetem nem volt. A második a héten esedékes, kíváncsi vagyok.
2021. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Fájt a beadás helye és hőemelkedésem volt, de hamar elmúlt. A 2. adag után többeknek volt láza, és tovább tartó, erősebb izomfájdalma.
2021. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Törlik ha valaki meg meri mondani, hogy balhés a dolog. Inkább személyesen érdeklődj. Sokak pénzért kamuznak.
2021. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as és ezt honnan szedted? :D Nyilván nem érdekel, hogy egy idegen ember elhiszi-e, amit mondok, csak nem értem mi alapján gyártasz összeesküvés-elméleteket. Pláne úgy, hogy a kérdező maga is megkapta az oltást.
2021. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!