Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet koszvenyem?

Mitől lehet koszvenyem?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, sportolok, vékony vagyok, nem eszem sok húst, alkoholt is csak alkalmanként fogyasztok. Elmentem ortopediara mert nagyon fájtak az izuleteim, főleg kezto csontok, ujjak, csuklóm és nagylabujj...kiderült h magas a hugysavszintem és pozitív a reuma faktor. Diétát javasoltak, de mondtam h alapból se nagyon fogyasztom amiket felsoroltak úgyhogy kaptam gyógyszert. Megis mitől alakulhat ki? Érdemes további vizsgálatokra mennem ezzel kapcsolatban?

2021. febr. 16. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet veleszületett örökletes hajlam, és/ vagy vese betegség is. A hüvelyesek ( borsó, bab, lencse) is nagyon sok purint tartalmaz. Jó hír, h a köszvényt ki is lehet nőni.
2021. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha találtak rheuma faktort, akkor nem küldtek azzal kapcsolatban további vizsgálatokra?
2021. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem :( kellett volna? Az mire utalhat?
2021. febr. 17. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!