Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden túlsúlyos ember beteg?...

Minden túlsúlyos ember beteg? Schoobert Norbi szerint igen! Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Schobert Norbi mondta a napokban az egyik videójában, hogy szerinte minden túlsúlyos ember beteg. Cukorbeteg, pajzsmirigy, szívelégtelenség stb...Én 185 centi magas átlagos testalkatú 67 kilós férfi vagyok. Nekem csak a telt, molett, túlsúlyos nők jönnek be. Ilyen barátnőt szeretnék most is. Volt már 16 éves 163 centi magas 110 kilós barátnőm is és ő azt mondta, hogy egyáltalán nem betegség miatt túlsúlyos csupán hormonzavaros. Mondjuk ez látszott rajta, mert mindenhol nagyon szőrösödött (imádtam, jelenleg is ilyen barátnőt keresek).

2021. febr. 21. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Schobert Norbi ebből él.

Még a vékony emberekre is rá tukmálni amit árul..

2021. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Es a hormonzavar nem betegsegnek szamit?

Amúgy a kérdésre: nem hiszem.

2021. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem, egyáltalán nem igaz, hogy minden túlsúlyos ember beteg. Viszont S.N. nem kicsit az.
2021. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom énis, hogy Schobert milyen ember én sem szeretem... Nem is ő itt most a lényeg tehát kérlek ne róla írjatok.
2021. febr. 21. 17:02
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem a súlyodtól függ, hogy beteg vagy-e. Több cukorbeteget ismerek, egyikük sem volt túlsúlyos soha életében, épp ellenkezőleg. Ugyanez fordítva is igaz, aki túlsúlyos, az is lehet makkegészséges.
2021. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos teljesen igaza van, tök mindegy, hogy itt miket írnak össze.

Lásd: BMI index

2021. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: énis arra is gondoltam.
2021. febr. 21. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
S.N. bármennyire is gáz, de igaza van. Lehet 20 évesen még semmi baja, de később lesz neki.
2021. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném kommentálni Schobert Norbert megnyilvánulásait, mert a végén lenyomoztat a magánnyomozóival. Viszont általánosan elmondható, hogy a WHO szerint az elhízás vagyis az obesitás betegség. BNO kóddal rendelkezik (E6690). Azonban leginkább hosszútávon okoz szövődményeket. Ilyen a kettes típusú cukorbetegség, a magasvérnyomás-betegség stb. Ezeknek a betegségeknek a kialakulásában az un. visceralis vagy zsigeri zsírszövet jelent igazán magas rizikót. A mai átlagéletkor mellett a tartósan túlsúlyos, vagy elhízott emberek többségében idős korra kialakulnak ezek a másodlagos betegségek. Legnagyobb mértékben a kettes típusú cukorbetegségnél figyelhető meg az elhízás szerepe a patogenezisben.
2021. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Én is kövér nő vagyok, hasonlóan a volt barátnődhöz. 165/107 jelenleg. De én már 37 éves vagyok. Még 10-12 éve 40 kilóval könnyebb voltam. Én nem vagyok beteg. Őszintén megmondom, hogy rákaptam a kényelmes életmódra, a sok kajálásra. Imádok enni, mindent jóízűen elfogyasztok és nagyon sokszor túlzásba is esek.


Viszont a legtöbb ember cikinek tartja beismerni, hogy imád zabálni, vagy épp zugevő. Ezért ráfogják mindenféle betegségekre a gyengeségüket és még sajnáltatják is magukat. Amúgy meg nagymamám 18 éves korától 100 kg felett volt és mégis megélte már a 88. évét. Az utolsó néhány évben fogyott le kb. 20 kilót, mióta kicsit gyengélkedik. Kíváncsi lennék a nagy sportot hajszoló Norbira és feleségére, hogy ők vajon meg fogják-e élni ezt a kort.

2021. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!