Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos lettem ?

Covidos lettem ?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor fáradékony egyben lázas vagyok sokat köhögöm és sokszor úgy érzem hogy hideg van közben nincs is és ha eszek valami csipőset nem érzem hogy csíp covidos lennék ?

2021. febr. 21. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Kb ezek a tünetek 3 vagy 4 napja jöttek elő
2021. febr. 21. 20:54
 2/8 Sdujeki36g válasza:
88%
Menj el tesztre az a legbiztosabb
2021. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
El fogok menni
2021. febr. 21. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mindenkinél így van e, de tesóm covidos volt és neki az alapízek megmaradtak. Szóval édes, sós, csípős stb. Pont a tied ellenkezője.
2021. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem vagyok covidos koszonom a segitokesz valaszokat
2021. febr. 21. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A tünetek utalhatnak arra is. Nagy biztonsággal csak a teszt alapján lehet megmondani. Azonban az ízérzés elvesztéséhez nem feltétlen tartozik hozzá a csípősség érzékelésének elvesztése is, hiszen az más mechanizmussal érzékelődik, mint az alapízek. A csípős "íz" valójában egy fájdalominger, amit fájdalomérzékelő receptorok érzékelnek. Persze a pontos mechanizmusról keveset tudunk egyelőre, így nem zárható ki, hogy bizonyos esetben ilyen tünet is van. A betegek elmondása általánosan szokott az ízérzékelés elvesztéséről szólni, ami alapvetően is szubjektív kérdés, így ez alapján nehéz pontos mechanizmusokra gondolni.
2021. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
A teszt csak politika, tuti pozitívra tesztelnek. Ha az első negatív, jön a tuti pozitív második teszt. Kezeld úgy mint az influenzát, ha nem szorulsz orvosra. S nem akarsz plusz köröket futni a bürokrácia miatt.
2021. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Én arra tippelnék, hogy az vagy. De azóta már kb. túl is lehetsz a nehezén. :)
2021. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!