Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel ébredés után száraz...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Reggel ébredés után száraz száj és barnás köpet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy jó ideje úgy ébredek minden reggel, hogy ki van száradva a szám, és ha köpök egyet a csapba a nyál enyhén barnás árnyalatú. Ez napközben nem fordul elő soha, és amint iszok egy pohár vizet, utána már minden normális. Eddig nem gondoltam bele abba, miért lehet ez, vagy normális e vagy nem. Ma utána kerestem ennek, és természetesen a google már rákkal fenyeget. Szerintetek megérné ezzel foglalkozni vagy ez normálisnak tekinthető? Eddig úgy gondoltam mindig, hogy valszeg nyitott szájjal lélegzem éjjel, és ezért lehet ez.

2021. febr. 22. 10:47
 1/1 anonim válasza:
100%

Ömm szia,én is így kelek, hogy ki van áradva a szám, de ez a köpéses dolog nincs,és ez lehet cigizéstől, amikor meg vagy fázva esetleg szokott e ilyen lenni..

Az szerintem a tüdőről jön be is lélegezhettél valami vegyszert(jártam már igy azért említem) kimarta a torkom durván, és ki is volt száradva a torkom, ha ittam vizet akkor sem (vizesedett be) ha lehet így mondani..

És igen ez lehet rák jele is, de ne ilyesztgesd magad, inkább menj el orvoshoz,és kiderül miért van. Amúgy jó reggelt énis nemrég kelltem, majd írj amikor elmész, hogy mi lett,szorítok, hogy ne az legyen🥺

2021. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!