Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt a fájdalmat mi okozhatja?

Ezt a fájdalmat mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Már 4 éve,hogy észre vettem jobb oldalon,hogy néha belefájdul az oldalamba,nem erősen és nem folyamatos.Voltam ultrahangon vérvételen,negatív lett.A fájdalom ugyanúgy előjött néha.Most hétvégén kezdte el azt,hogy amikor megfájdul oldalt akkor kicsit a hátam fele is sugárzik.Mostmár kezd idegesíteni,hogy valami komoly baj lehet.Valaki esetleg tudja,hogy mitől lehet?Gondoltam elmegyek megint egy ultrahangra.Nem tudom epekő vagy vese,már daganatra is gondoltam,bár remélem nem.Valaki tudja mitől lehet?

2021. febr. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Most nem értem pontosan hol is van az az "oldalt", de lehet hogy a vakbeled szarakodik...én is sokat szenvedtem vele anno.
2021. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kizártad a betegségeket, szóval lelki eredetű. A stressz okozza valószínűleg de nem kell aggódnod mert azt könnyebb gyógyítani mint a szervi problémákat.
2021. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jobb bordaív alatt,és az oldalam.
2021. febr. 22. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez vakbél gyanús...de nem 100%
2021. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 évig vakbél tünet?

Mesélnél még négyes?

2021. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vakbél az nem lent fáj és köldök körül?
2021. febr. 22. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!