Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől Zsibbad jobb oldalt az...

K_istvan99 kérdése:

Mitől Zsibbad jobb oldalt az arcom?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja kezdett el a jobb szemem alatt fájni aztán most már Zsibbad az egész jobb oldal. Lehet fog miatt? Mert fogam ott nem fáj csak hihetetlenül zsibbad és bizsereg az arcom...

2021. febr. 23. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami súlyosabb betegség van a háttérben
2021. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Az egesz jobb oldal zsibbad, kevesbe erzed ott az erintest?


Egyeb tunetek, peldaul gyengeseg?

2021. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Pénteken voltam fül Orr gégészet en és azt mondták fülkürthurut om van. Kaptam rá sprayt aztán másnap kezdődött szombaton hogy éreztem hogy kezd fájni a szemem alatt de akkor még nem zsibbadt. de viszont Vasárnap már el kezdett zsibbadni és ma voltam bent és úgy nem mondtak semmit csak hogy menjek el fogászatra.
2021. febr. 23. 23:46
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha hozzá érek érzem az arcom meg minden mégis van rajta zsibbadás és bizsergés.. Meg kicsit bevan feszülve a nyakam de az nem tudom ehez kapcsolódik e. illetve a fültövem nél érzek pár nagyobb nyirokcsomót.
2021. febr. 23. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó az! Kell egy kis zsibbadás. :)
2021. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de anyukámnak ugyanez volt az első tünete, mármint hogy zsibbadt az arca, nála is fog problémára gyanakodtak. Sajnos kiderült, hogy sclerosis multiplex okozta.😔 Ez egy idegrendszeri autoimmun betegség. MRI vizsgálat után derült ki.
2021. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pszichoszomatikus tünetként diagnosztizálták mert a stressztől van ezért nyugtatót írtak fel ami kb két és fél éve volt és azóta sem zsibbad! Pedig én is megcsináltam előtte minden vizsgálatot pl koponya CT-t nyaki ultrahangot és 3d röntgenképet a fogaimról és az állkapcsomról is de mind negatív volt és kihúztak néhány egészséges fogat potyára. Ezután átküldtek a pszichiátriára konzultációra és ott állapították meg nálam ezt a pszichoszomatikus tünetet.
2021. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!