Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó székelési inger?

Állandó székelési inger?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve megállapították, hogy aranyerem van. (Belső, és külső is).

Sajnos sűrűn van székrekedésem. Ha egyik nap reggel nem tudok elmenni wc-re, akkor teljesen felborul minden, olyankor napokig nem tudok wc-ni.

Legutóbb is ez volt, bár ugyan van székletem reggel normálisan mégis állandó székelési ingerem van. A kérdésem az lenne, hogy ez lehet az aranyerem miatt illetve normális, ha székrekedés után fáj a gyomrom? 21 L



2021. febr. 25. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy ezt orvostól kérdezném meg, nem itt. El kéne menned kivizsgálásra, több helyre is akár. Táplálkozási szokásokon változtatni esetleg, de ezt ne itt kérdezd, hanem szakembertől, aki megvizsgált.
2021. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam hematológián, ahol viszgáltak székletett. Nincs gluttén érzékenységem, nincs liszt, laktóz stb.. Es az autoimun is negatív.. Nincs hasi uh-n se eltérés, mindössze lassú gyomorműködést talált.
2021. febr. 25. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Az aranyérnek semmi köze a székelési ingerhez.
2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Besznélnék még olyannal, aki a táplálkozással foglalkozik. Gasztroenterológus talán a neve. Valahogyan biztos fel lehet gyorsítani a gyomorműködést, anyagcserét. Olvasni olyanokat, hogy sok rostosat kell enni, de nem biztos, hogy ilyen egyszerű. De ha más nem, ajánlana valami olyat, ami elősegíti az emésztést.
2021. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen 2 éve voltam gyomortükrözésen a gasztrón. Ott mondták, már egy ideje gondolkodtam, hogy visszamegyek. Az a helyzet hogy csak akkor van ez a probléma ha egy nap nem tudok wc-ni. Ilyenkor teljesen felborul minden. Székrekedésem volt, nagyon sokat erőlködtem, emiatt kijöttek az aranyereim mind belül mind kívül. Azóta érzem a nyomást a végbélben. Olyan fura érzés, kellemetlen ülni, olyan érzés mintha tényleg ingerem lenne wc-ni. Álltalánosságban máskor nincs bajom ha rendszeres a székletem, csak az után ha székrekedésem volt.
2021. febr. 25. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Na de ezt meg lehetne oldani egy hashajtó teával, vagy valami hasonlóval, nem?
2021. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát mosmár nincs székrekedésem, csak wc után marad az inger.Meg fájdalom va .
2021. febr. 25. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre is biztosan van valami gyógyszer vagy kenőcs, vagy akármi. Szerencsére nekem sosem volt még ilyen bajom, de szintén az orvos tudna erre érdemi tippet adni.
2021. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!