Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? Reflux, gyomorfekély?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem dolgozni az új munkahelyemen, éjszakánként arra ébredtem, hogy nagyon fáj a gyomorszájam tájékán. Másnap azonnal mentem az orvosomhoz, kaptam Controloc 40 mg gyógyszert (reggeli előtt, napi 1x szedem) és akkor jobb lett. Szedtem 4 hónapig, elfogyott az adagom, elhagytam, hogy milyen nélküle. 1 hónapig nagyon jól elvoltam, majd utána megint neki kezdett. Csak éjszaka fáj ha fáj (Eddig kb 5x). Napközben nincs magas gyomorsavam, nincs hányinger, egyetlen panaszom az éjszakai gyomorszáj fájdalom (Amire akkor beveszek egy Renniet és eszek kekszet és általában elmúlik). Valaki tapasztalt hasonlót? A napokban van időpontom gasztroenterológiára, hasi ultrahangra.

#reflux #gyomorfekély #Controloc #gyomorszáj fájdalom
2021. febr. 25. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van refluxom is és a savam is felszokott jönni.


Én kb két hete hánytam, mert annyira feljött a savam

2021. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy ilyenkor éjszaka feljön a savam és bántja a gyomorszájam, szeretek alacsonyan aludni. Igazából attól félek, nehogy gyomorfekély legyen és sajnos már beletörődtem, hogy tuti kell majd gyomortükrözés :D
2021. febr. 25. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Gaviscont próbáld meg,fekély nem ilyen lenne
2021. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek.

Én is ebben reménykedem,hogy nem gyomorfekély.. Viszont tipikus reflux bajaim nincsenek, mint említettem, nincs magas gyomorsav, csak ha túltolom a rossz kaját és tényleg az egyetlen bajom ez a fránya gyomorszáj körüli fájdalom nagyon nagyon ritkán.

2021. febr. 25. 21:48
 5/6 anonim válasza:

Én nem gondolnám, hogy ez gyomorfekély, annak másabb tünetei vannak.

Javasolnám a Salvus vizet, és azt hogy éjszaka emeld meg egy kicsit a párnád magasabbra, az csökkenti a savat is.

2021. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2021. márc. 2. 10:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!