Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szóltok, hogy itt a...

Mit szóltok, hogy itt a harmadik hulláma a vírusnak?

Figyelt kérdés
Az elkövetkező 1-2 hétben drámai idők jönnek. Szerintem már a Jelenések könyvénél tartunk, ha a Bibliát nézzük. Pusztul az emberiség, az Antikrisztus megérkezett közénk, és ez csak a kezdet. Földi erővel legyőzhetetlen. Évről évre rosszabb idők jönnek majd.

2021. febr. 26. 12:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
17-es vagyok, te egy paranoiás gyenge ember vagy, aki nem tudja, hogy miért szar az élete, ezért kifelé keresed a problemát. Majdnem minden nap tudok aludni, amire eddig nem volt annyi időm, tanulni és találkozni is a barátaimmal. A vírus, ha el is kapom, pár napra elgyengít, aztán élhetem tovább az életemet majdnem normálisan. Mondom, keress fel egy jó pszichológust, tegyétek rendbe az életedet és legyél te is kiegyensúlyozott, boldog.
2021. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#20


Isten nem mond olyat, hogy rendben van, vagy nincs rendben a világ. Isten elengedte kezünket, szabad akaratot adott nekünk, szabadon formálhatjuk ezt a vilagot. Ha olyan lett, amilyen, akkor azt magunknak köszönjük. Isten majd a végítéletnél dönt egyenként mindenki felett, mikor el kell számolnunk bűneinkkel, az egész életünkkel.

2021. febr. 26. 12:55
 23/27 A kérdező kommentje:

#21


Nem vagy elég tájékozott a vírussal kapcsolatban.

2021. febr. 26. 12:58
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
Szia, sztem eléggé túlreagálod a dolgokat. Igen, a vírus veszélyes, de semmiképpen sem a világvége és a 22. századnak meg végképp nem a vírus fog gátat szabni, hanem max a Földünk tönkretétele.
2021. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
80%
Vettem egy szörfdeszkát, meg is lovagoltam vele a harmadik hullámot. Most a negyediket várom. :)
2021. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Xdd
2021. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na élsz még barátom?
2021. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!