Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetet ez??

Mitől lehetet ez??

Figyelt kérdés
régebben is nagyobb volt a súlyom,de kint voltam emlékszem rá és mentem haza ugye szíjamat lazábra szoktam tenni és el kelet mennem vizelni és olyan sárgás volt a vizeletem egszer csak olyan jó k=ozérzetem lett hogy hihetelen rendesen észrevettem hogy a szíj majdnem teljesen be tudom gombolni pedig nem sokat pisiltem mégi mint ha elpárolgott volna bellem a víz mitől lhet és amugy is gondok vannaka vizelettel mint ha víz lenne bennem mi lehetett ez???
2021. febr. 28. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
"Hogy mit?" - Németh Szilárd
2021. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a lényeg hogy elemntem vizelni és eléotte a nadrágszíjamat nem tudtam begombolni csak egy lukynira miután elmentem vizelni majdnem teljesen az utolsó lyukig be tudtam gombolni !! MI lehet ez??
2021. febr. 28. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte régen voltál vizelni. Teljesen normális dolog, nálam is volt már ilyen, 55 kg vagyok. Ilyenkor egy kicsit megpuffad a hasad ennyi. Nincs nagyobb gond.
2021. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem félreérted mentem vizelni rendesen mint ha t=obb kilot fogytam volna!!!
2021. febr. 28. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbültél ennyi, nem kell ezt túl gondolni.
2021. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!