Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy pontban hasogató fejfájdalom?

Egy pontban hasogató fejfájdalom?

Figyelt kérdés
A jobb oldalon, homloktájékon ma többször periodikusan hasogat a fejem. Nem a halánték, kicsit feljebb. Elég erős ilyenkor egy-egy hasogatás. 5-6 szúrás van, aztán elmúlik. Kb óránként visszatér. Mi okozhatja?
2021. febr. 28. 19:02
 1/4 anonim válasza:
nem vagyok orvos, de a tünetek alapján átmeneti vérellátási zavar lehet. de jobb ha elmész dokihoz, mert ez az oldal nem fog meggyógyítani.
2021. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor tobb napig nem mehettem ki (karanten) es mikor vegre kimentem, akkor a - 10fok es szeles ido megcsapta a fejem, osszehuzodtak az erek es 10 napig szenvedtem a fejfajastol. Nem lehet, hogy nalad is hasonlo okozza?
2021. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most hogy belegondolok, volt egy eset a minap, amikor hajmosás és szárítás után egyszerre kimentem az utcára, kicsit fázott is a fejem, gondolom nem volt alaposan megszárítva a hajam. Ma fésülködés után éreztem hasonlót. Lehet ezzel a megfázással kapcsolatos ez a fájdalom. Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 1. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto, en is most kint alltam majdnem egy orat a szelben es most ujra ugyanugy faj
2021. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!