Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha perforacio akkor a fájdalom...

Ha perforacio akkor a fájdalom pillanatra sem múlik el?

Figyelt kérdés
Gyomorhurutot, gyomor és nyombelgyulladast állapított meg az orvos február elején. Csak gyogyvizet és quamatelt írt fel. Holnapután megyek vissza kontrollra. Semmi tünetem nem volt egész hónapban ..kivéve pénteken egy erős gorcs roham az egész teljes hasamban.ami kb 20 percig tartott. Hánytam is amit előtte ettem. Szombat vasárnap semmi bajom nem volt. Kevés dolgot mertem enni.viszonr vasárnap hajnal óta megy a hasam, sokszor fáj a gyomrom néha hátba sugárzik de nem elviselhetetlenul de azért érzem. Néha elmúlik. Ez lehet perforacio vagy azzal nem tudnék nyugodtan ücsörögni meg filmet nézni?tegnap ettem joghurtot ami 26an lejárt kevés lekvárral. Közben észrevettem , hogy mintha pezsegne a nyelvemen így nem ettem meg csak pár kanállal. Utána pár órával lettem rosszul. Bugyog a hasam.Lazam nincs
2021. márc. 1. 08:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Természetesen ha rosszabbul leszek orvost hivok, de mivel amúgy is van időpontom a héten és ha csak gyomorrontás akkor inkabb pihennek ,mint órákat várakozni hogy beengednek vagy nem.
2021. márc. 1. 08:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!