Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A magyar oltási igazolásban...

A magyar oltási igazolásban nem lesz feltüntetve, hogy ki milyen típusú vakcinát kapott. Ha el lesz fogadva az EU-s hivatalos oltási igazolás, szerintetek kötelező lesz minden állampolgárnak kapnia egy olyat is amiben ez fel lesz tüntetve?

Figyelt kérdés

Nekem ez tűnik reális forgatókönyvnek. Különben aki Pfizert meg Modernát meg EU által engedélyezett dolgot kap, az se megy külföldre egyhamar..

Hacsak nem ez is egy újabb harca lesz a minielnök urunktól a csúnya EUval szemben, aki megint bántsa a magyart és a szabad mozgásban gátolja...



2021. márc. 2. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez EU elő fogja írni, hogy mindenki kap egy új igazolást amiben benne van a vakcina típusa
Viktor újabb harcra készül az EUval aminek az lesz az eredménye h pár évig bevagyunk zárva MO-ra
VIktor nagy spíler, az EU meg egy szar, úgyhogy a végén nem fog szerepelni az EUs igazoláson se a típus
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Be leszünk zárva míg ők jachtoznak meg mit tudom én hol trollkodnak már ha maradnak hatalmon
2021. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

közben valszeg megvan válasz a kérdésre, az EU kiadja a maga saját digitális igazolását. És köszönhetően annak, hogy digitális, gyaníthatóan nem lesz az h pártunk és kormányunk nem lesz hajlandó kinyomtatni egy plasztik kártyát..


[link]

2021. márc. 2. 09:39
 3/5 A kérdező kommentje:
kieg: nagyon naiv vagyok, bőven benne van a pakliban h a minielnökurunk nem fogja az EU orrára kötni h ki mit kapott
2021. márc. 2. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen csak ez így akkor nem szabályos dehát mit tudnak ők a szabályokról?
2021. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OV maga is megszavazta, hogy rajt legyen a vakcina, szokása szerint hazudott. Vagy alantas módon a lengyel szabály miatt levetette ezt az infót, mondjuk cseszheti, mert külföldre akkor is az kell majd.
2021. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!