Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendő ? Anyukám koronaví...

Mi a teendő ? Anyukám koronavírusos lett és elvileg 10 napig mindenkinek itthon kell lennie. Esetleg nem lehetne valahogy mentesülni a karantén alól ? Egyik osztálytársam anyukája is pozitív lett és náluk csak az anyukának kellett otthon maradnia

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek az lenne jó ha hetekig xy kontakt miatt otthon fetreng, de ezt kevesen engedhetik meg maguknak.
2021. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hiszem hogy szüleim megengednek hogy bejelentsem magam máshova
2021. márc. 4. 09:56
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Te meg nem fogod fel, hogy veled egy háztartásban élő személy lett pozitív? Mit nem lehet ezen megérteni? Maradj a s_den 10 napig és kész. És ha nincsenek tüneted, de közben meg te is fertőzöl?
2021. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám pozitív lett, még 2 hónapja, egész hétvégén fájt a feje, de az időjárásra gyanakodott, ez volt az első tünete. Én hétfőn elmentem a barátomhoz, 2 napra rá nekem is fejfájás kezdődött, majd abba is maradt pár óra után, hazamentem. Péntekre anyának más tünete is volt, elküldték teszre, pozitív lett, nekem továbbra is semmi bajom nem volt, majd hétvégére jöttek az igazi tünetek, következő hét közepére már a barátom, és az édesanyja is koronások lettek, amit tőlem kaptak el, úgy, hogy szinte tünetmentes voltam. Szerencsére nem lett nagyobb baj senkinél.

Maradj otthon, ennyit nem ér meg, nekem már csak a bűntudat is borzalmas volt, hogy én fertőztem meg a barátomékat, bele se merek gondolni mi lett volna, ha durvábban jelentkezik náluk. Nem ér meg ennyit semmi.

2021. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Alex Fly ***** válasza:

Nálunk a családban hárman kapták el a kórságot. De nem kellett karanténban maradnom; ha valaki tünet- és panaszmentes, akkor három védőoltás után nincs rá szükség.

Mondjuk a melóhely a biztonság kedvéért elküldött tesztre...

2021. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!