Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek az általános...

Mi a véleményetek az általános iskolák is a plázák bezárásáról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 12:45
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: és*
2021. márc. 4. 12:45
 2/31 Hellmano ***** válasza:
89%
Felesleges, úgyis jön a tavaszi szünet...Ha ennyire korlátozni akarnak, akkor a tavaszi szünetre rendeljék el, hogy ne lehessen csoportosulni a diákoknak és ennyi.
2021. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem szívás. Nővérem kislánya óvodás. Érettségi előtt állok, de valószínűleg nekem kell majd rá vigyáznom, oda kell szinte költöznöm. Két napot alig bírok ki vele, nemhogy egy hónapot és így tanulni sem úgy fogok tudni, mint itthon szóval sírógörcs, stressz az egész.
2021. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Hellmano ***** válasza:
69%
Most nézem ezek a barmok már megis lépték, hogy bezárták ápr.7-ig a sulikat és márc 22-ig minden üzletet, ami nem létfontosságú...ezek már tényleg nem normálisak!
2021. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

A gyár nem áll le de az óvoda igen...

Most vagy felmondok ( megint ) vagy arra keresek, hogy 9 és fel órát. Utazással ennyi a munka, amit keresek megy a babyszitternek...horror árakat kérnek mert tudják muszáj dolgoznunk.

Ha találok, mert tavaly se találtam azért mondtam fel.


Baszsus legalább az iskola óvoda maradt volna 12 éves korig.

2021. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Amennyiben a plázában lévő gyógyszertár, drogéria, élelmiszerbolt nyitva lehet, a többi engem nem érint.
2021. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem örülök neki, de ha utána feloldják az összes korlátozást, mert brutál lecsökkennek az esetszámok, akkor hajrá!
2021. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Metionin ***** válasza:
93%
A pláza még okés de ha bezárnak az iskolák meg az ovik, hova teszik a szülők a kölköket? Nem minden munkahely home office, meg ami az is, nem lehet úgy dolgozni hogy közben otthon a gyerek.
2021. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Hellmano ***** válasza:
86%
7-es persze :D A suli utolsó tanítási napján szépen nyáriszünetre megy ismét a víruska, hogy szeptemberben újra kezdjük a mutáns mutáns mutáns mutánsával. Ezeket a korlátozásokat szépen fenntartjuk nyáriszünetig max. annyit engednek, hogy nem 8-ra kell hazaérned, hanem 9-re, majd 10-re...
2021. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
#9: hát persze! Látom, érted az iróniát! :D
2021. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!