Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz vége ennek a...

Mikor lesz vége ennek a Covidnak? Már nagyon elegem van. És ez az újabb 2het..

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 22:49
 1/6 anonim válasza:
90%
Mivel teljes leállás gazdasági okokból sosem lesz, valószínűleg akkorra várható a "vége", amikorra kellő mennyiségű ember be lesz oltva.
2021. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Egy valami biztos: Amikor vége lesz az egésznek, mérget vehetünk rá, hogy egy k*rva nagy fesztivált fognak rendezni ennek a tiszteletére világ szerte, így itthon is. Lesz alkalom beb*szni a haverokkal, dugni a sátrak mögött, zabálni hekket, koncerten ordítani torkaszakadtából, és mindezt maszk és Covid rettegők nélkül. El fog jönni ez az idő, talán már idén nyáron. Bármiért is történjen minden körülöttünk, én már nem hiszek a disztopikus jövőben, sokat foglalkoztam a témával én is és arra jutottam, hogy senkinek nem áll érdekében ez a járvány... Nekem az a javaslatom, hogy ha lehet, minél kevesebb hírt nézz meg tévén, vagy okostelefonon. A lényeget úgy is tudjuk: két hét korlátozás, tavasz végéig veszélyhelyzet, többet nem kell tudnunk erről a saját nyugalmunk érdekében. Amikor pedig vége lesz, garantálom, hogy két héten belül hatalmas fesztivál lesz mindenhol és visszatér a 2010-es évek hangulata.
2021. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Akkor lesz vége, ha lőrincnek kitömik a zsebét a nemzeti oltóanyag gyárral. Addig sajnos nem. Úgyis hosszabbítanak, meg úgy zsonglőrködnek a statisztikákkal, hogy magas legyen a halálozás.

Ne félj, ha lesz gyár, most azt mondják 6 hónaponta újra kell adatnod, de lesz az 4 aztán 3... Kell a pénz na... És nélküle nem lesz oltási igazolásod és be leszel zárva a saját házadba xD

2021. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

'senkinek nem áll érdekében ez a járvány'

Egyes bizniszek hatalmas pénzt szakítanak ezen. Saját tapasztalatból tudom.

2021. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha beoltják a világ lakosságának 70-80%-át minimum. Akkor lesz vége.
2021. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel nem vagy egyedül, én is unom, de hidd el, hogy vannak most, akiknek szarabb...
2021. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!