Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik hullámban kaptad el a...

Melyik hullámban kaptad el a covidot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Első hullámban
Második hullámban
Harmadik hullámban
Éppen tesztre/eredményre várok
Még nem voltam covidos/nem vagyok biztos abban, hogy voltam-e
44 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Első és második. Egyszer tavaly február végén, aztán októberben. Novemberben jött vissza a szaglásom.

Igazán nem voltak súlyos tüneteim, egy sima nátha.

Olyan ez is, mint az influenza, hiába lesz oltás, hiába voltál már beteg, újra és újra jönni fog.

2021. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőben, de csak lábon hordtam ki.
2021. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Na ez egy érdekes szavazás lesz :)


Most valamiért nagyon erőltetik a teszteket, naná, hogy sok a "fertőzött beteg".

Csakhogy: Közeli kisvárosban nagyon ráálltak az üzemekben való tesztelésekre, holott eddig nem foglalkoztak vele.

Minden héten teszt, antigén vagy mi.


Ismerős ott dolgozik és mondta, hogy 15-20-asával találják a pozitív embereket de semmi bajuk nincs. Gondolom ők is bekerülnek a napi 6000 statisztikába.


Egy srác negatív teszt után elment saját pénzen PCR-re, az meg pozitív lett neki :D

2021. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fertozottek aranya is lekoveti a jarvanygorbet, ugyhogy a sok teszteleses elmeleted buko..
2021. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem épp most. De nincs kizárva hogy októberben is az voltam, mivel szüleim azok voltak, én viszont egy esti gyengeséggel átmentem rajta, így nem is vagyok benne biztos hogy az volt.

Most viszont két napja úgy érzem magam mint egy kezdődő influenzával (fejfájás, szédülés, fáradtság, végtagfájdalom, rossz a gyomrom, ég a nyálkahártyám stb.) szóval most lehet betalált. Remélem megúszom és hamarosan jobban leszek.

2021. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!