Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fognak behívni minket...

Mikor fognak behívni minket koronavírus elleni oltásra?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, február elején jelentkeztem az oltásra, apámat (42 éves) és nagypapámat (63 éves) is ugyanazon a napon, de még mindig nem kaptunk telefonhívást! Állítólag Magyarország 1 millió lakosának már beadták az oltást. Mikorra számíthatunk a behívásra?

2021. márc. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

nem 100 %-os persze. A fiatalokat amúgy is utoljára hagyják.

2021. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 80 éves nagyszüleimet meg még nem oltották be.. Még csak a háziorvosi listába sincsennek benne, hogy mikor fogják.
2021. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem 20 évesen május végére tesz a kalkulátor, de szerintem ebből úgyis nyár lesz...
2021. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te jó ég, szülinapi ajándékom lesz az oltás...? :D Pont arra az időszakra kaptam én is, május 16-29 között. De szerintem is várni kell még néhány hónapot...
2021. márc. 8. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos meg a krónikusak sincsenek beoltva.Várjuk az oltást, de meddig?
2021. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!