Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jelenleg aki elkapja a koronav...

Jelenleg aki elkapja a koronavírust annak karantén van még mindig vagy ez már nem szükséges?

Figyelt kérdés
Itt a faluban most hallottam hogy a postára bement egy koronavírusos beteg feladni a kis csekkjeit és még lazán mesélgette is a postán dolgozóknak hogy amúgy ő koronavírusos... Büntetnek ezért még? Vagy már nincs karantén senkinek?
2021. márc. 12. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne karantén.


Azért nagyon tudok örülni, hogy ilyen gyökerek miatt nincs állásom már hónapok óta.

2021. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős most kapta el, hivatalosan karantén neki is meg a családnak is.

Az más kérdés, hogy egy db papírt kapott erről (nem a pirosat), amit vagy bevall pl a munkahelyén, barátainak (de akár otthon is) vagy nem. És nem is ellenőrzi senki, hogy betartják-e. Szóval nem csodálom, hogy ennyien visszaélnek az egésszel.

2021. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van karantén, csak sokan nem foglalkoznak vele, ezért is terjed ennyire. :/

Nálunk már amikor a gyanú felmerül, a háziorvos elrendeli az önfigyeléses karantént. Ha a teszt pozitív, onnantól hatósági karantén, neki is, és a közvetlen családtagnak is.

2021. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne??

Sajnos sokan nem tartják be.

2021. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Paromnak tegnap lett pozitív. Karantén neki es masik 4 ember nem mehet dolgozni akikkel egyutt él.
2021. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért nem lehet itt is, mint Taiwan-ban? Akit kint érnek, annak 1 millió Ft a büntetés. Teljesen korrekt, hiszen véletlenül ebbe nem lehet beleszaladni, szándékosan van kint. Nevetséges ez a pár ezer Ft-os aprópénz, ami van.

A kis csekkező hülye sem lenne ott (és nem mellesleg leszokna a szar kis cetlijeiről, már rég betiltottam volna)

2021. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elvileg midnenkinek karantén van aki külföldre ment vagy jött és nincs munkaszerződése oda.


Szomszédom 4 napig bírta, aztán már ment a sarki zöldségeshez piálni :D :D :D


A környék alkoholistái jó időbe mind ott ücsörögnek a lépcsőn és megy a matiné...


Maszk egyiksen sincs, rendőrök le se szarják :D

2021. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Angolul Taiwan, magyarul Tájföld :D
2021. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Péntek óta vagyok karanténban, de eddig semmi hivatalos papír nincs róla, csak telefonban közölték, hogy karantén.

Se rendőrség, se piros papír.

2021. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as

Az más.

2021. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!