Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezeket a gyógyszereket kaptam...

Ezeket a gyógyszereket kaptam vérnyomásra. Mik a tapasztalatjaitok ezekről a gyógyszerektől? Többi lent.

Figyelt kérdés

23 F

Múltkor mértem vérnyomást, és 160/80/80 volt. Ma voltam háziorvosomnál, és 160/80 és a pulzus 120. Nagyon félek, hogy mi bajom lehet. Kaptam Concor 5mg, minden este fél tabletta, és Rawel 1,5 mg minden reggel és elenium nyugtató tablettát minden reggel és este kell szedni. 10 napot szedjem a gyógyszereket, aztán menjek vissza a háziorvosomhoz.

Sokat idegeskedem, ha családban probléma van, ha párkapcsolatban, ha munkában. Mindent felveszek. Ma nem vagyok a bőrömben lelkileg, mert félek, hogy mi bajom lehet. Kaptam 2 injekciót az egyik fenekemre és a másik fenekemre is. Egyik fenekemre magnéziumot, másikra pedig vérnyomásra nem nagyon emlékszem hogy hogyan hívják lehet rapavlin. Nem tudom. Fáj a seggem azóta az injekciótól.


Fognak segíteni ezek a tabletták?

Szerintetek komoly a helyzet?

Nagyon be vagyok pánikolva.

Pánikba vagyok esve mikor vérnyomást kell mérni.

Félek, hogy infarktust kapok.


2021. márc. 12. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Elenium 10 mg
2021. márc. 12. 17:48
 2/3 anonim ***** válasza:

A rövid szövegbe kb 5x-6x írtad le, hogy félek, pánikolok. Na, ettől magas a vérnyomásod. Ha megnyugodnál, akkor nem lenne magas.

Az eleniummal óvatosan, benzodiazepin típusú nyugtató, nagyon hamar rá lehet szokni, és ha ez sikerül, akkor a vérnyomás lesz a legkisebb gondod.

2021. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neurol és frontin nem benzodiazepin típusú? Mi a típusa neurol, frontin az eleniumnal?
2021. márc. 12. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!