Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem hat az antibitokum,...

Ha nem hat az antibitokum, mit csinaljak??

Figyelt kérdés

5 megvolt, 5 visszavan.

tegnap óta es foleg ma megint rossz...hiaba a 2 algopyrin is..

Ilyenkor szenvedjem vegig,vagy írassak mást ugyeleten, ami nem szakrendelés?


2021. márc. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Végig kell szedni, ne hagyd abba! Még amúgy kevés az infó. Mire mit szedsz? Mondanám, hogy menj vissza az orvoshoz, de itt a háromnapos ünnep.
2021. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ureaplasmara docycyclint.

3 napig volt azi sandoz is, addig jó volt.

2021. márc. 13. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az azi sandos nagyágyú, azért van belőle 3 napra való. 6 napig kering a véredben.
2021. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végig kell szedni. Nekem is volt már olyan arcüreggyulladásnál, hogy az antibiotikum kúra felénél még semmit sem éreztem, azt hittem, hogy hatástalan, de aztán elkezdett használni, és az utolsó adaggal lettem látványosan jobban. Szóval türelem!
2021. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkoe van egy hangyanyi remeny, talan...
2021. márc. 14. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, igen. Hogy vagy?
2021. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap annyira nem volt rossz, de simán megvannak a tünetek, gyogyszer elott is ilyen volt. Volt, hogy jobb is.az elso 3 (azi sandozos) ejjel nem kellett felkelnem se pisilni,most igen...
2021. márc. 15. 07:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!