Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék kevésbé félni?

Hogyan tudnék kevésbé félni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves férfi leszek nyáron és már egész fiatal korom óta fennáll egy enyhe Hipochondria. Legalábbis én magamnak enyhén definiálnám bár lehet ez ennél súlyosabb. Néha szokott a szívem rendetlenkedni halálfélelem jön rám, most már egy ideje fáj a jobb oldala a tüdőmnek halálfélelmem van mert mi van ha Tüdőrák? Az egyik herémen találtam a felszín alatt két pötty szerű valamit, Ezt is megnézettem anno is az orvos azt mondta, hogy szimplán hormonális semmi komoly. Ezeket csak szemléltetésképp írom hogy hiába vizsgáltatom ki magam csak egy időre hagy alább a félelmem aztán jön valami egy kisebb torokfájás és egyből azt hittem hogy súlyos Covid beteg vagyok. Az orvosok megnyugtató válasza után jön egy kis szünet de tényleg ha bármi előfordul ami egy picit is eltér a normálistól akár egy szinte teljesen ártalmatlan megfázás rettegek az életemért mondván mi van ha mégis? Azt tudom hogy nem normális de itt pszichológus segít? Vagy a rendszeres ön monitorozás?


2021. márc. 15. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segít a pszichológus.
2021. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manócska1 ***** válasza:
pszichológus
2021. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad mással. Én is ilyen voltam 10 évig, van hogy most is előjön, de ha lefoglalom magam munkával, hobbival, a családdal, akkor elfelejtem. Meg hát eddig mindent túl éltünk, én is te is :D
2021. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!