Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus miatt lehet magas...

Koronavírus miatt lehet magas pulzus?

Figyelt kérdés
Koronavírusos vagyok, és 100 körül van a pulzusom. A vírus miatt lehet? Emellett enyhe tüneteim vannak, nem érzem magam rosszul.

2021. márc. 16. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
"A szervezet immunrendszerének felfokozott működése is hatással van a pulzusra, ezért akut betegségek, láz, gyulladás, fertőzések is okozhatnak szapora szívverést."
2021. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáteszek, hogy nincs lázam.
2021. márc. 16. 12:22
 3/4 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
52%

Menj ki a hősök terére akkor meg a többi helyre ahol ez a sok idióta állat gyülekezik és mondják hogy nincs vírus meg nem félenk tőle. barom állatok ezek! Nem kérdező? Te mártudod...vicc amit művelnek.


Egyébként válaszom a kérdésre: egyes jól írta.

2021. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Én sem féltem a vírustól, nem is igazán támogatom ezeket a korlátozásokat, és nem fogok itthon ülni, miután letelt a karanténom, de ez nem ez a téma. Persze elhiszem, hogy veszélyes, de nekem alig van tünetem, nem lettem beteg szerencsére.
2021. márc. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!