Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért leszek rosszúl, ha...

Miért leszek rosszúl, ha elkezdek csinálni/dolgozni valamit?

Figyelt kérdés
Üdv!Ez a probléma már régóta tart.Az a gondom, hogy sokszor ha elkezdek dolgozni akkor rosszúl leszek, hányingerem lesz, nagyon elkezdek izzadni.Pl. volt, hogy mentünk fel egy dombon, vállamon egy motoroskaszával és mire felértünk rosszúl lettem.Leültem, eltelt egy 5 perc és utána vágtam a füvet, semmi bajom nemvolt egész nap.Voltunk egyszer sielni is, felmentem a dombra és rosszúl lettem megint.Ültem egy 5-10 percig és utána minden rendben volt.De ez megtörtént már pl. fahasitásnál, láncfürész berántásánál, még régebben tornaórán is.Alacsony vagyok ha ez bármit számitana.Tornaórán mindig jó voltam, ugymond jó vagyok a sportban.Viszonylag sokat ülök a gép előtt és játszom.Szoktam itthon is edzeni, mozogni.Voltunk már háziorvosnál, a cukrom rendben van.Azt mondta vitaminhiány, szedtem pár dolgot de azóta is fennál ez a probléma.Nem gyakori, de azért nem is olyan ritkán jön elő.Nemtudom, hogy miért van ez.
2021. márc. 17. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem mellékvese kifáradásról van szó. Ez a testünk energiaközpontja, de sajnos autoimmun folyamat esetén az immunrendszerünk leggyakoribb célpontja is.
2021. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azon kívül, amit az első írt, lehet szívprobléma is.

Én a helyedben egyenesen orvoshoz mennék.

2021. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet lelki eredetű is, ha valami bizonytalanság van az elvégzendő feladattal kapcsolatban.
2021. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, amit a #3 írt, de én a szívproblémára gyanakszom, mert akkor fáj, ha munkakezdés ELŐTT cipekedik. Nem vagyok orvos.
2021. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is rosszul vagyok ha valami olyan feladatot kell elvégeznem amit szívből utálok. Próbáld azt, hogy valami olyant csinálsz amit szeretsz és ha az előtt is szarul vagy, na akkor már aggódhatsz hogy komoly gondok vannak, de addig nem.
2021. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!