Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki már megfertőződött Covidda...

Aki már megfertőződött Coviddal, meg tudja mondani, mikor és hol kaphatta el?

Figyelt kérdés
Őszintén kérdezem, kérlek, őszintén mondjátok meg, hogy fel tudjátok-e idézni, hogy mikor lehetett, hogy elkaptátok, vagy van olyan, aki minden óvintézkedést kínosan betartott és mégis elkapta, és nem érti, hogyan?

2021. márc. 19. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én még tavaly novemberben kaptam el. Tartottam az akkor előírt óvintézkedéseket, de nyilván nem 0-24-ben hordtam a maszkot, viszont ahol kellett, rajtam volt. Nem tudnám megmondani, hol kaphattam el.
2021. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Elkaphattam volna, de szerencsém volt: mentős vagyok, és újraélesztettünk egy kolléganővel, aki másnap belázasodott és pozitív lett. Neki több kollégája is elkapta, nekem tényleg csak mákom volt.
2021. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
A páromtól a lakásunkban, ő a gyárban ahol dolgozik
2021. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Családi szülinapozáskor kaptam el (5en voltunk össz)
2021. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedésen kaphattam el valószínűsíthetően, mert betartottam a maszkviselés, fertőtlenítés szabályait és kerültem a csoportosulásokat, de sajnos a buszozást nem tudtam megkerülni, mert a suli messze van a lakóhelyemtől.
2021. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Mivel home office-ban vagyok, boltba is ritkán járunk, az előírásokat is betartjuk, elég valószínű, hogy a páromtól kaptam el (együtt lakunk), aki amúgy szintén itthonról dolgozik, de néha be kell menniük 1 napra. Bár mindenki maszkban volt, valószínűleg ott kaphatta el és ő adta át nekem.
2021. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2021. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 21. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Hazajövök, mindig az az első, hogy kézmosás, fertőtlenités. Péntek reggel kiszaladtam a penzautomatához, mert kaját akartunk rendelni és kártyával nem lehetetr fizetni. Na mindegy, ez annyira nem lényeges.

Hazamentem, pont csörgött a telefon, utána jött is a kaja. Szóval elmaradt a kézmosás, úgy ettem ittam stb.

Szombat óra 38,7 fokos lázam van, a gyógyszer is csak 37,6ig viszi le. Szétmegy a fejem


Lehet nem covid. De akkor is. Egyszer nem mosok kezet és egyből rámragadnak a bacik? ☹️

2021. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fogorvosnál :( Sajnos el kellett mennem és ő bazira nem tartja a szabályokat sajnos :( De ő volt aki a leggyorsabban tudott fogadni. De többet tuti nem megyek hozzá :(
2021. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!