Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizer-BioNTech vagy Szputnyik...

Pfizer-BioNTech vagy Szputnyik V ?

Figyelt kérdés

Melyik vakcinát választanátok a kettő közül? Eltérő működésű oltásokról van szó, ezért érdekel a véleményetek. Moderna nálam kiesett a bőrön okozott mellékhatás miatt, az AstraZeneca meg a rög képzés miatt. (Nem részletezem, keress rá neten, ha érdekel, van bőven infó róla. ) A kínai meg simán nem elég hatékony szerintem.

Ez az én saját véleményem, nem tudom és nem is akarom semmivel bizonygatni, alátámasztani, vitát sem akarok indítani.



2021. márc. 21. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Pfizer-BioNTech
Szputnyik V
63 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha lehet inkább a Pfizer. Egyrészt mert még mindig az a leghatékonyabb, legjobb minőségű ország (egyes vizsgálatok alapján akár már egy adagnyi oltás is képes megfelelő védettséget biztosítan, míg egy ráadásal már majdnem 100%-os lesz a hatása), másrészt mert jelen pillanatban kvázi ez az egyetlen olyan vakcina, amellyel a Föld bármely pontjára a jövőben szabadon és korlátok nélkül el lehet utazni, és az Európai Gyógyszerügynökség által is jóvá van hagyva.


Úgyhogy ha teheted mindenképpen a Pfizert válaszd!

2021. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
*oltás
2021. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Pfizert választanám de mindkettő nagyon jó szerintem. Aki meg a rögképződéstől fél azt megnyugtatom hogy ilyen arányban (több millióból néhàny db) a többi oltástól is fordul elő halàleset, ahogy egy Aspirintől, sőt még tampontól is. Csak olvasd el bárminek a papírját.
2021. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Pfizer. Mást nagyon nem is adatnék be magamnak.
2021. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Pfizerrel lehet majd utazni, Szputnyikkal nem, így azt semmiképp sem.
2021. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Egyik se. Legjobb vakcina amit be se adnak, na meg 4deci vodka, 4 sörrel.
2021. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
A Szputnyik V az a baj hogy egyenlőre az EU nem ismeri el. Ami azt jelenti hogy hiba kapsz vakcina útlevelet hogy meg kaptad a Szputnyik V oltástm az EU egyenlőre nem ismeri el a nem EU által engedélyezett Szputnyik V-t. Ez azt jelenti hogy ha ma be oltanak Szputnyik V oltással akkor hiába fogsz kapni vakcina út levelet, az EU országaiban egyenlőre akkor is karantéba kerülsz.
2021. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Mivel szerencsére nincs semmi alapbetegségem, nekem teljesen mindegy. Szerintem a szputnyik-v se rossz csak azért mert "orosz". Amelyik hamarabb elérhető lesz azzal oltatom magam
2021. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Egyik sem!!


[link]

2021. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld pipa. Szavazzatok / írjatok még nyugodtan!
2021. márc. 24. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!