Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ilyen sok Magyarországon...

Miért ilyen sok Magyarországon a megbetegedések száma naponta, illetve a halálozási szám?

Figyelt kérdés
Szerintem sok ez egy ilyen kis országhoz képest.

2021. márc. 21. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Mert kevesen regisztrálnak az oltásra.
2021. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert lassan halad az oltás. Rosszul szervezett. Most bukik ki a fidesz "győzelme". Az egészségügy lerohasztása.
2021. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
34%
Mert ezt kell bejelenteni, mivel így tudnak félelmet kelteni az emberben, illetve manipulálni.
2021. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3


Én is ezt gondoltam, amíg meg nem betegedtem. Jelenleg én is beteg vagyok, meg a családban mindenki. Rohadt sz@r egy dolog.

2021. márc. 21. 11:26
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

mert teszteles nelkul, minden kisebb tunettel rendelkezo embert is beleszamolnak a statisztikaba es a halalozasba is, amit aztan majd korrektalnak dec 31-en. Mint ahogy a Cecilia bejelentette iden ev elejen is, hogy a tavalyi evben az ex ezer halottbol csak 384 volt covidos- de meg azok sem biztos, hogy abba haltak bele.


Szoval a szamokkal ne foglalkozz.


Az USA-ba 2019-ben meghalt 2.8 millio ember, 2020-ban 3.1 millio, az Egyesult Kiralysagban 530-540ezer hunyt el 2019-ben es 580ezer 2020-ban. Tehat a 2 szam kozotti differencia SEM a CODIDBAN elhunytak szamat kepezi.


Az Egyesult Kiralysagban, ha vannak bizonyos tuneteid, az alapjan az ottani egeszsegugyi szerv, az NHS kikuld neked egy tesztet ingyen, amivel "bizonyithato", hogy covidos vagy, vagy sem. Es az eredmenytol fuggoen karantenban kell lenned neked es a veled egyuttlakoknak is(ok is kerhetnek tesztet, ha ugy gondoljak, hogy voltak kapcsolatba beteggel). Felhivnak, emailt kuldenek, es kerdezik vannak-e tuneteid a karanten alatt,vagy ha jelentetted az NHS-nek, hogy voltal kapcsolatban covidossal.

2021. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Mert ollyan jóó az oltás(ok)
2021. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
37%

3-as vagyok


Először is jobbulást kívánok!

Másodszor pedig ha nem lenne a covid, akkor csak sima influenzának lenne titulálva.

2021. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7


Ez veszélyesebb, mint az influenza. Nem lehet összehasonlítani a kettőt.

2021. márc. 21. 12:17
 9/24 anonim ***** válasza:
27%

Itt az angol változat, a szigorúbb intézkedéseket jó novemberi szokás szerint késve hozták megint, rettegnek, hogy bármilyen valóban drasztikus intézkedést meghozzanak, az oltottság még mérföldekre van a nyájimmunitástól, egy év után még mindig van valakinek pofája letagadni, hogy van vírus. (Tudom, igazából vírusszkeptikus, nem érdekel)

Nagyjából ezért tart itt az ország.

2021. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
mer az Órbán ellopta a pénzt!!
2021. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!