Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívizomgyulladás vagy tüdőgyu...

Szívizomgyulladás vagy tüdőgyulladásom lenne?bal és jobb oldalon már napok óta szúrkál, fájdalmat érzek, lázam nincsen köhögni is keveset szoktam, orrom mintha be lenne dugulva valamennyire, egyre jobban félek hogy mi okozza ezt netán a korona sz

Figyelt kérdés
bal és jobb oldalon már napok óta szúrkál, fájdalmat érzek, lázam nincsen köhögni is keveset szoktam, orrom mintha be lenne dugulva valamennyire, egyre jobban félek hogy mi okozza ezt netán a korona szövődménye lenne?

2021. márc. 21. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyen lepedék van a nyelvemen.
2021. márc. 21. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja a szívednek. Szellőztess ki, sok a por, és takaríts gyakrabban.
2021. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már megint itt vagy?

Úgy őszintén, milyen válasszal lennél elégedett?

2021. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy megint itt van kissrác? Ha nem tetszik, menj tovább.
2021. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki írt kissrácot?
2021. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nekem is ilyen gondjaim vannak. 2 hónapja gyógyultam meg a koronavírusból, és folyamatosan vissza-vissza tér a szív tájéki fájdalom/kellemetlen érzés. Ilyenkor fáradt és álmos vagyok.
2021. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!