Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor mi a teendő? ( Biopszia)

Ilyenkor mi a teendő? ( Biopszia)

Figyelt kérdés
NHL gyanús nyirokcsomók vannak szerteszét a testemen. viszont a covid miatt nem akarják kiműteni,mert hogy járványügyi helyzet van. Biopszia lenne

2021. márc. 23. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mi a kerdes?
2021. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit lehetne tenni hogy ne kelljen hónapokat várni?

Értem én hogy covidcvan,de vannak a covidnál súlyosabb betegségek is. Pl daganatok.

2021. márc. 23. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2021. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tehetik meg. Onkológiai eatas kell, hogy legyen, és ha gyanú van daganatra, a diagnosztikát el kellene végezni.
2021. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, akkor magán klinika. Ha nincs sok pénzed, akkor vársz és mondjuk addig egészségesen táplálkozol, nem dohányzol, nem iszol, nem eszel cukros, fehér lisztes dolgokat és bízol a legjobbakban.
2021. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maganrendelesek utan nezz es tudd meg az arakat. Van, ami nem annyira kerul sokba, megse mennek emberek el. Bar ez nagyobb tetel lehet, de maganrendelesen fogadnak, legalabb egy konzultaciora.
2021. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
De megtehetik, és meg is teszik, kedves 4-es. Dicső vezérünk intézkedései nyomán több ezer fő hiányzik az egészségügyből, a maradék pedig minden erejét bevetve a COVID ellen próbál fennmaradni.
2021. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!