Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is volt/van így kovid után?

Más is volt/van így kovid után?

Figyelt kérdés
Kezd visszajönni az ízlelésem. Hónapok után. De konkrétan semmilyen húst nem bírok megenni, mert olyan szinten vas szerű ízt érzek, hogy összehányom magam.
2021. márc. 25. 17:46
 1/9 anonim válasza:

Velem is volt így de csak azután éreztem vas ízt miután apám beleverte a szöget a nyelvembe

De komolyan ez teljesen normális.

Azért van mert az ízlelőbimbókon keletkezett baktériumréteg nem tudott teljesen eltűnni.

És ez befolyásolhatta az ízlésedet.

De ha nem esik jól a hús akkor ne edd meg mert a szervezeted nem kívánja.

2021. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, én 4,5 éve nem eszek húst.:) Meg lehet lenni nélküle.
2021. ápr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mákos gubában a mák volt borzasztó keserű ízű. Egyik kolléganőm az édes dolgokat volt képtelen megenni, meginni, rosszul volt tőle.
2021. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 És már helyreállt a dolog?
2021. ápr. 17. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszonylag igen, az ízeket már érzem normálisan, a rendes, valós ízüket, de a szaglásom az elég gyengusz még. Egy jó hónapig nem volt egyik sem, azt hittem, hogy örök életemre így maradok. :D kolléganőm is helyreállt, de neki tovább tartott ez a fals ízérzékelés, kb 2-3 hónapig panaszkodott rá, hogy a kávé sem esik neki így jól.
2021. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hű, én november óta küzdök ezzel :( remelem idővel helyreáll nekem is. Sokáig nem éreztem semmit, most pedig majdnem minden büdös, még az öblítő is
2021. ápr. 17. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

En pont, hogy a budoset nem erzem, halistennek. :D

Bar dohanyzas utan masfel hetig halalszagot ereztem konkretan, a gyomrom is felfordult sokszor, szoval inkabb ra sem gyujtottam. De semmi mas rossz illatot nem ereztem. Szerintem ha mar erzel valamit, akar az igazi illatat akar nem, akkor kezdesz helyreallni. :)

2021. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem érzékeny lett a szaglásom, minden szag idegesít, erősebbnek érzem, mint valaha... és most voltam covidos márciusban, de konkrét még mindig mosott szarnak érzem magam. Fáradékony vagyok és depressziós is, emellett szorongok, magas a pulzusom.
2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok

Nekem is fura a szaglasom. 2 hete linzert ettem napokig, jo sokat. Azota is erzem az orromban a porcukrot.. :D

2021. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!