Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan esetleg akinek...

Van itt olyan esetleg akinek rokona ismerose vagy valakije a covid miatt meghalt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 15:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Nekem talán 44 volt az ismerősöm (nem beszéltem vele gyakran, csak távolabbi ismerős volt) szóval egyáltalán nem volt öreg. Ráadásul 2 gyereke maradt félárván, az egyik 2 éves a másik 4.

2021. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#4 vagyok újra

Nem tudom mennyire lényeges de az előbb sikeresen kihagytam. Semmilyen alapbetegsége nem volt, teljesen egészséges volt. Figyelt az étkezésre és rendszeresen mozgott is.

2021. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

idősebbek és fiatalabbak is voltak


37: kislányom óvónénije

41:unokaöcsém tanárnénije

82: egy barátom nagypapája

57:férjem kollégája

42: férjem másik kollégája

44: bolti eladó a kedvenc kisboltunkban

2021. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Huuu hat ez eleg durva sajnalom eleg szomoru ez az egesz dolog foleg hogy ha meg az egeszseges ember is siman meghalhat miatta akkor akinek van kronikus vagy mas betegsege meg kevesebb az eselye hogy tuleli?
2021. márc. 27. 16:25
 15/19 anonim ***** válasza:
sajnálom az elhunytakat, akiket megemlítettetek, és mindenki mást is! Viszont az én környezetemben, és az összes ismerősöm közelében senki nem halt bele, nemtudom nektek hogy vannak ilyenek.
2021. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15, az megvan, hogy rajtad kívül még több millió ember lakik az országban, 93000 négyzetkilométeren?
2021. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Gondolom akinek nem olyan eros az immunrendszere hamarabb meghalhat nekem volt ismerosom 22 eves atment rajta es nagyobb baja nem volt a lazon kivul kohogott lazas volt de neki elmult most semmi baja de rendszeresen eszik zoldseget gyumolcsot nem iszik nem cigizik gondolim erosebb a szervezete nem mindenki ilyen szerencses
2021. márc. 27. 17:58
 18/19 A kérdező kommentje:
Amugy en kronikus betegnek szamitok? 25 vagyok magasvernyomas evek ota van legalabb 8 10 eve panikbetegsegem is van cukrom inkabb a normalnal is alacsonyabbnak mondhato masrol nem tudok de kitudja ha en elkapnam mi lenne a kovetkezmenye cigarettazok is vagy 7 eve legalabb tehat kitudja lehet ha en elkapom racsesznek eddig makom volt de most jon a 3.hullam meg mutalodik is elvileg hat a fene tudja kinek milyen a szervezete hogy birja a dolgot
2021. márc. 27. 18:02
 19/19 anonim ***** válasza:
3 emberről tudok. Egy 50-es meg 2 70-es.
2021. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!