Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a családban más is megfertő...

Ha a családban más is megfertőződött coviddal, akkor a karantén ideje meghosszabul?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy én elkaptam a vírust, most szerdán jár le a karantén, lesz egy teszt, ami ha negatív, elvileg szabaddá tesz. Viszont a kérdésem az, hogy mi van akkor, ha más valaki is elkapta idő közben a családban?


Apukám és a testvérem nagyjából 5-6 nappal utánam kapták el, és ugye egy házban élünk. Tehát azzal, hogy nekem lejár a karantén és negatív tesztem lesz, már azt is jelenti, hogy lehagyhatom a házat, attól függetlenül, hogy ők még poziítvok?


Ha például megfogom a kilincset amit ők is, akkor én is tovább adhatom, úgy, hogy el nem kapom a kialakult immunitásom miatt?



#COVID #covid karantém #covid mi van akkor ha más is lfertődődött a családban? #kollektív karantén
2021. márc. 29. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben meg tartani fog a karantenod. Milyen tuneteid voltak, mit tettel a gyogyulas erdekeben, hogy jol legyel? Koszonom, ha valaszolsz! :)

Egy talan uj covidos

2021. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a pozitív családtag volt karanténban. A többiek mehettek amerre akartak.
2021. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!