Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez, szúró fájdalom a...

Mi lehet ez, szúró fájdalom a hasba?

Figyelt kérdés
Egyik nap elkezdtem érezni a hasamban a köldökömtől jobb oldalra kb 5cm-re egy pontban egy szúró fájdalmat, de nem folytonos volt, van amikor kevésbé éreztem, ha rádöltem akkor jobban, mikorhogy..mozgásnál ülésnél inkább("görnyedt"ülésnél) 2hétig kb ígyvolt,mikor már tényleg rávettem magamat ,hogy elmegyek dokihoz, elmúllott, eltelt 1-1.5hét, most meginnt előjött, ez mitől lehet? Valakinek volt hasonló?

2021. márc. 29. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező?
2021. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még semmi, még mindig érzem..
2021. ápr. 2. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hónapok óta emeléskor, cipekedéskor,bicózáskor jött egy köhögés és öklendezés érzet.

Már most súlyosbodott nekem is görnyedt üléskor, ágyból kikekéskor, sétálgatáskor is érzem, bár inkább én feszülést érzek a jobb alhasamban.

Egyelőre gyomortükrözésen voltam csak, rekesz sérvet és gyomorgyulladást mutatott ki. Hogy ez mennyire van összefüggésben az alhasi fájdalommal, nem tudom még egyelőre, elég friss a diagnózis, fogok kapni gyógyszert illetve másképp kell étkeznem.

2021. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!