Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az első hullámban emlékszem...

Az első hullámban emlékszem még az emberek lemosták az élelmiszerek csomagolását, a kilincseket, levették a ruhákat, amikor hazamentek, stb. Van még aki most is ilyen elővigyázatos? Szerintem sokat csökkent az elővigyázatosság, nem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez akkoriban csak egy nagyon szűk, nagyon idióta réteg volt. Ugyan úgy, ahogy most azok, akik a Mi Hazánk meg a Gődény tüntetéseire járnak, meg idióta oltásellenes kérdéseket írnak ki a gyakorira.
2021. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Én amit évek óta tartok, hogy nem utcai ruhában vagyok itthon, hanem otthoniban és mikor hazaerek kezet mosok.


A többivel nem foglalkozok.

2021. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Igen, én. Az élelmiszerek csomagolását nem, mert nem érzem eléggé kivitelezhetőnek. A bejárati ajtó kilincsét lenne értelme tisztítani, de azt csak hazajövetelkor fogjuk meg, ami után úgyis kezet mosunk, tehát mindegy.

Az eddig is alap volt, hogy nem a farmeremben ülök le otthon a kanapéra, de most igyekszem még kevésbé fogdosni.

2021. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Tavaly volt olyan ismerősöm,aki egy éjszakára kint hagyta a teraszon a vásàrolt dolgokat,illetve fertőtlenitette a kocsija kerekét is mikor hazaért.

Totál bolondok. Bezzeg most semmi ilyet nem csinàl. Tavaly meg voltak kattanva az emberek.

Én meg csak simán kezet mostam gyakran, mégsem kaptam el a covidot.

2021. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Covid előtt is levettük az utcai ruhákat amikor hazaértünk. Azért nem elhanyagolható a valószínűsége, hogy egy koszos hajlékony ült előttem a busz ülésén.
2021. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
A csomagolásokat nem, de a kezemet mindig lefertőtlenítem, miután kipakoltam a vásárolt cuccokat, illetve egy napig utána nem nyúlok hozzájuk, ha nem muszáj. Átöltözni korábban is mindig átöltöztem, ha hazaértem.
2021. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!