Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy felesleges és nem véd a maszk?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitől?
2021. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
hehe...ugyan ezt a kérdést tette fel nekem a boltos, amikor dupla maszkban mentem be a boltba. Rá pár hétre bezáratták 2 hónapra a boltot, plusz pénzbüntetést kapott. Nyilván sajnálom valahol, mert kicsit túlzásnak tartom ezt a büntetést, viszont nagyon felelőtlen volt a hozzáállása a maszkhasználathoz.
2021. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
2. Nekem oltáásellenes ismerősöm küld olyan képeket, ahol a néger rabszolgákon van ilyen vas szájzár. Mert hogy őt elhallgatattják és ez ahhoz hasonló. Ja nagyon...a legnagyobb kényelemből harsogja tele a szarságaival a facebook-ot.
2021. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két típusú videóval találkozzam eddig. Amin volt a "szövet" szálnak megvastagodása. És a valódi szövetszállal aminek nem volt megvastagodása.

Mind a kettő mozog, a hőhatás változására mozog.

Illetve nem egyértelmű, az aminek volt vastagsága a másik végén, az vízben is mozgott, persze ott is felépp a hőhatás változása. Ebből ezért nem lehet megállapítani, hogy parazita van e a maszkban csak szövetszál. Nyilván nem kell mondanom, hogy a férgek közös jellemzője, az hogy a vastagabb fele a "domináns" ez gyűrűs és fonálférgeknél tökéletesen megtekinthető.

Ezen a videón látszik, hogy van egy bizonyos a férgekre jellemző vastagfél, ami mozog.

[link]

Ellenben nagyon sok videón nincs ilyen vastagság.

Itt 100% hogy szövetszálról van szó, ami a hőhatására mozog. [link]

A fenti videó, amit küldtem pusztán az "objektum" szerkezete érdekes. Mint írtam a testen lévő domináns része vastag, és onnan vékonyodik. Bár jelenleg annyi féreg létezik, hogy a tudomány mindet nem is ismeri.

Ez pusztán érdekesség. A férgekről és a fentivideó fényében.

További érdekeségképen jegyzem meg, hogy pont a toxoplazmozis az amit tudományosan nem kutathatnak.   Bár ennek nem sok köze van egy toxoplazmához, megkellet jegyeznem.

Nem mondom, hogy férgizik a maszkokat mert valószínűleg nem. (Bár tény, hogy a fenti videó egy egyszer használatos maszk, igaz az alsó is) Máshol is bele tudd menni bármi. Én egyszer a villamoson találtam egy (ránézésre kullancs) bogarat a maszkomban. Innentől kezdve mehetünk odáig hogy valami le is petézik a maszkban.

Én azt mondom, ne csak állítsunk dolgokat. Pl: Munkásokról potyogtak bele a maszkba a szövetszálak. Hanem bizonyítsák is be. Mert ebből csak az derül ki, hogy egy idegen anyag , jelenesetben telhetőleg szövetszál rákerül a maszkra.

Tökéletesen látható a fonálféreg domináns részén a megvastagodás, mely jellemző a férgekre, és ami a fenti videón is látható.

2021. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Én éjjel nappal maszkot hordtam még is megbetegedtem

22 éves vagyok

2021. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mert mitől is védene meg?
2021. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Már több, mint 1 éve bohóckodunk a maszkkal, de csak nem csökkennek a számok. Akkor biztos nagyon hatékony.
2021. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!