Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom miért fulladok....

Nem tudom miért fulladok. Voltatok már ilyen helyzetben? Esetleg tudnátok tanácsot adni? A webbetegre nem merek felnézni, és a legtöbb oldalon mind mást látni.

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve sportolok ebből jóideje versenyszerűen. De az utóbbi időben sokszor fulladok. Leszögezném, hogy nem cigarettázok és mostanában nem volt a semmilyen tüdőbetegségem, vagy gyulladásom sem. Általában a meccseken történik meg. Sokszor fáj a fejem, de mostanában hányingerem is van, szintén a meccsekhez köthetően. Azt vettem észre, ha ideges leszek akkor kezdek el fulladni és azt érzem, hogy nem tudok annyi levegőt lejuttatni a tüdőmbe amennyit kellene. Mindig zihálok és iszonyat hangosan veszem a levegőt. Ilyenkor ég a torkom(egyszer azt mondták, hogy kicsit kék volt ott a bőröm) és általában elsírom magam(ami nem sokat segít). Arra még nem jöttem rá, hogy az ijedtségtől sírom e el magam. Régebben mindig a béna állóképességemnek tudtam be ezt az egészet, de most már nem hiszem... Valakinek van valami tapasztalata? Ezzel el kellene menni orvoshoz, vagy ez még nem az a szint?

2021. ápr. 1. 00:07
 1/1 anonim válasza:
Én elmennék orvoshoz. Nem hiszem hogy ez normális.
2021. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!